Nasz usługi

Doradztwo i wyceny w zakresie obrotu nieruchomościami

W oparciu o wieloletnie świadczenie zajmujemy się doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz wycenami na potrzeby naszych klientów. Nasze usługi skierowane są nie tylko dla osób fizycznych, ale i firm zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Na życzenie klienta przygotujemy szczegółowe raporty z lokalnego rynku nieruchomości dotyczące popytu, podaży i ich struktury.

Klientom indywidualnym oferujemy:

Klientom instytucjonalnym oferujemy

doradztwo przy sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości

analizą rynku nieruchomości: co kupić? jak sprzedać?

wyceną zbywanej nieruchomości weryfikacją stanu prawnego nieruchomości

doradztwo inwestycyjne i finansowe

doradztwo w zakresie sprzedaży lub kupna nieruchomości

doradztwo w zakresie najmu nieruchomości, wyceną zbywanej nieruchomości

Kredyty

Nieruchomości Rajzer dysponuje ofertą niemal trzydziestu banków, która jest systematycznie i na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje.

Nadmieniamy, iż nie pobieramy bezpośrednio od kredytobiorców żadnego wynagrodzenia, a kontakt z doradcą finansowym nie powoduje również jakichkolwiek kosztów czy opłat i jest niezobowiązujący.

Współpracujący z nami doradcy kredytowi – dzięki swojemu doświadczeniu – nie tylko bezpłatnie dobiorą najlepszą dla Państwa formę finansowania, ale również pomogą w załatwianiu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną.

Dbamy, by każda oferta była możliwie najkorzystniejsza dla Państwa – negocjujemy z bankami standardowe warunki, tak, aby oferta spełniała Państwa oczekiwania. Aby umówić się na spotkanie z doradcą, prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu wyboru najodpowiedniejszego dla Państwa terminu oraz miejsca spotkania. Możemy dojechać do Państwa albo spotkać się w wybranym przez Państwa miejscu.

Jesteś zainteresowany kredytem, napisz do nas:

Szukasz pośrednika nieruchomości z doświadczeniem?