O nas

Female Real Estate agent offer home ownership and life insurance to young couple.

Historia Rajzer Nieruchomości

Nieruchomości Iwona Rajzer jest kontynuacją Agencji Bank Informacji „A i B” jednej z najstarszych firm na Wybrzeżu – powstałą na przełomie lat 1984/85 , a więc działającą w sposób nieprzerwany już prawie 40 lat.

Współtworzyliśmy polski rynek nieruchomości inspirując i tworząc instytucjonalne ramy rynku. Zainicjowaliśmy wraz z kilkoma innymi firmami powstanie pierwszej organizacji w Polsce – Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a później Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

W naszej działalności wykorzystujemy zarówno oferty rynku pierwotnego jak i wtórnego. Posiadamy w swojej bazie danych oprócz własnych propozycji także oferty agencji z Trójmiasta i całego kraju. Nasza firma jako jedna z pierwszych na Wybrzeżu działa w systemie Wielokrotnego Oferowania (MLS).

W niemal 40-letniej działalności ze znakomitymi rezultatami pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz gruntów.

O nas

Naszą ambicją jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Oprócz szerokiej bazy ofert proponujemy doradztwo w ocenie stanu prawnego, wartości rynkowej nieruchomości oraz udzielamy porad we wszystkich sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. Na co dzień współpracujemy również z wieloma bankami skutecznie pomagając w załatwianiu kredytów.

Posiadamy licencję zawodową Pośrednika Nieruchomości o numerze 795.

Nieruchomości Rajzer jest firmą ubezpieczoną od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu:

Szukasz pośrednika nieruchomości z doświadczeniem?