O firmie

Home / O firmie

O firmie

Nieruchomości Iwona Rajzer jest kontynuacją Agencji Bank Informacji „A i B” jednej z najstarszych firm na Wybrzeżu – powstałą na przełomie lat 1984/85 , a więc działającą w sposób nieprzerwany już prawie 30 lat. Jej nowa siedziba to lokal położony w Gdyni przy ul. Legionów 50/3.

Współtworzyliśmy polski rynek nieruchomości inspirując i tworząc instytucjonalne ramy rynku. Zainicjowaliśmy wraz z kilkoma innymi firmami powstanie pierwszej organizacji w Polsce – Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami , a później Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy współzałożycielami PPN- Pomorskiej Platformy Nieruchomości- Wiele miejsc, wiele możliwości.

Współtworzyliśmy pierwszy kodeks etyki pośrednictwa oraz zainicjowaliśmy powstanie pierwszej w Polsce Centralnej Bazy Danych ofert, szeroko rozumianego rynku nieruchomości.

Jesteśmy laureatem pierwszej i drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Fundację Business Foundation i Centrum Promocji Biznesu „Solidny Partner 97” i „Solidny Partner 98”.

W roku 1999 i 2000 Krajowa Izba Gospodarcza przyznała nam tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a w 2001r. otrzymaliśmy Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Posiadamy również szereg innych dyplomów i wyróżnień.

W naszej działalności wykorzystujemy zarówno oferty rynku pierwotnego jak i wtórnego. Posiadamy w swojej bazie danych oprócz własnych propozycji także oferty agencji z Trójmiasta i całego kraju. Nasza firma jako jedna z pierwszych na Wybrzeżu działa w systemie Wielokrotnego Oferowania (MLS). Na co dzień można zapoznać się z naszymi ofertami w lokalnej prasie : Dzienniku Bałtyckim , Anonsach , Gazecie Wyborczej. Nasze oferty zamieszczone są również na wielu branżowych stronach internetowych.

W niemal 30-letniej działalności ze znakomitymi rezultatami pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie mieszkań , domów, lokali użytkowych oraz gruntów.

Naszą ambicją jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Oprócz szerokiej bazy ofert proponujemy doradztwo w ocenie stanu prawnego, wartości rynkowej nieruchomości oraz udzielamy porad we wszystkich sprawach związanych z obrotem nieruchomościami. Na co dzień współpracujemy również z wieloma bankami skutecznie pomagając w załatwianiu kredytów. Agencja Nieruchomości Iwona Rajzer jest oczywiście firmą ubezpieczoną od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę, pewność fachowego przygotowania transakcji oraz szybkość jej realizacji.