Kredyty

Home / Kredyty

Kredyty

Nieruchomości Iwona Rajzer dysponuje ofertą niemal trzydziestu banków, która jest systematycznie i na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje.

Nadmieniamy, iż nie pobieramy bezpośrednio od kredytobiorców żadnego wynagrodzenia, a kontakt z doradcą finansowym nie powoduje również jakichkolwiek kosztów czy opłat i jest niezobowiązujący.

Współpracujący z nami doradcy kredytowi – dzięki swojemu doświadczeniu – nie tylko bezpłatnie dobiorą najlepszą dla Państwa formę finansowania, ale również pomogą w załatwianiu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną.

Dbamy, by każda oferta była możliwie najkorzystniejsza dla Państwa – negocjujemy z bankami standardowe warunki, tak, aby oferta spełniała Państwa oczekiwania. Aby umówić się na spotkanie z doradcą, prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu wyboru najodpowiedniejszego dla Państwa terminu oraz miejsca spotkania. Możemy dojechać do Państwa albo spotkać się w wybranym przez Państwa miejscu.

 

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości